Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Бакарна подлошка, DIN7603, форма A, 18х22

  16 ден со ДДВ
  16 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

   

  Бакарна подлошка со рамен облик и А-форма, наменета за заптивање. Поради отпорноста на корозија и меката структура може да се притисне на каква било нерамномерност на деловите што треба да се навртуваат.

  Според DIN 7603. Изработена е од бакар. Отпорност на температура до максимум 300 °C.

   

  Документи
  Каталошки број: 04601822
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Овој производ има минимална количина 50

  Пакување

  50 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *