Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Леплива трака текстилна

  690 со ДДВ
  Каталошки број: 0874100200
  products.delivery.quickdelivry
  products.delivery.freeshipping products.delivery.freeshippingover
  МатеријалПолиестерско влакно
  Основа на лепилотоПриродна гума
  Дебелина0.18 mm
  Должина50m
  Ширина50mm
  Истегнување до прекинување20%
  Отпорност на UV зрациНЕ
  Отпорност на влагаДА
  Температура на производот при апликација °C+5 до +25
  Максимална температура на отпорност °C-10 до +60
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • МатеријалПолиестерско влакно
   Основа на лепилотоПриродна гума
   Дебелина0.18 mm
   Должина50m
   Ширина50mm
   Истегнување до прекинување20%
   Отпорност на UV зрациНЕ
   Отпорност на влагаДА
   Температура на производот при апликација °C+5 до +25
   Максимална температура на отпорност °C-10 до +60
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  МатеријалПолиестерско влакно
  Основа на лепилотоПриродна гума
  Дебелина0.18 mm
  Должина50m
  Ширина50mm
  Истегнување до прекинување20%
  Отпорност на UV зрациНЕ
  Отпорност на влагаДА
  Температура на производот при апликација °C+5 до +25
  Максимална температура на отпорност °C-10 до +60