Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  ZEBRA лист за бонсек, HSS, 24 заби, 300х13х0,65

  169 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Лист за бонсек изработен од високолегиран челик и појачани рабови на запчаниците.

  Благодарение на рабовите кои се изработени од цврст материјал се зголемува ефикасноста на работењето и работниот век на алатот.

  Карактеристики:

  • Димензија: 300х13х0,65
  • Универзално применливо сечило
  • Зголемена безбедност при работењето
  • Високи перформанси при сечење
  • Економичност
  Документи
  Каталошки број: 060330013
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Број на заби24 заби
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Број на заби24 заби