Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  3,5x25 Завртка за гипс плоча, подконструкција метал

  0 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

   

  Завртка за спојување на гипсени плочи со метални подконструкции, поради што има потесен навој од обичните завртки за гипс. Има остри навојни рабови и врв за полесна примена. Термички е обработена, односно фосфатизирана за да не кородира во допир со гипсени плочи.

   

  Документи
  Каталошки број: 01893525
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Должина25
  МатеријалФосфатизирани
  Пречник3.5
  Стандард
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Должина25
  МатеријалФосфатизирани
  Пречник3.5
  Стандард