Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  M10x60 Завртка со 6-аголна глава, DIN 933 , челик 8.8

  17 ден со ДДВ
  17 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Документи
  Каталошки број: 10571060
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Овој производ има минимална количина 25

  Пакување

  25 pc

  Количина

  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Должина60
  НавојM10
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Должина60
  НавојM10