Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Заштитни чевли Olympia S1P ESD

  Ниска кожна обувка со водоотпорна мембрана R-DRY внатрешна постава против мирис, заштитна капа од фиберглас, непробоен меѓуѓон без метал, анатомска влошка со гел за апсорпција на удари и петицата останлива и антистатик. Нелизгачки ѓон од полиуретан со двојна густина. R-FRESH систем кој поттикнува циркулација на воздухот и го одржува стапалото суво.
  Attachments
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име Вредност
  Степен на заштита S1P
  Ѓон Нелизгачки, PU/PU двојна густина
  Меѓуѓон Ткаенина отпорна на пробивање без метал
  Горен дел на обувките Кожа + водоотпорна мембрана
  Капа Фиберглас
  Влошка Анатомска, со антишок гел
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Степен на заштита S1P
  Ѓон Нелизгачки, PU/PU двојна густина
  Меѓуѓон Ткаенина отпорна на пробивање без метал
  Горен дел на обувките Кожа + водоотпорна мембрана
  Капа Фиберглас
  Влошка Анатомска, со антишок гел