Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Заштитна фолија - ветробранско стакло

  2.790 ден со ДДВ
  2.790 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Перфорираната лента за маскирање има крут појас долж едниот раб што нежно се подвлекува под кедер гумите и декоративните лајсни, нежно поткревајќи ги од каросеријата. Оваа лента овозможува лакот да навлезе под лајсните додека ја маскира нивната надворешност за професионално, завршно лакирање. Дизајнирана е за маскирање околу предното и задното стакло, страничните лајсни, вградените рачки на вратите, склоповите на задните светла, како и за страничните и предните светла.
  • Го забрзува времето на лакирање и заштедува пари - нема потреба од отстранување, заменување или од чистење на лајсните и на кедерите на каросеријата на автомобилот или од дополнителна обработка на лакот.
  • Перфорациите овозможуваат рачно кинење без алат со што се заштедува време.
  • Цврстата подлога од полимерен филм ја издржува силата на потегнување и се отстранува во едно парче.

  Документи
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *