Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Taurus

  1.690 со ДДВ
  Заштитните чевли Taurus со S3 степен на заштита во целост се изработени од црна водоотпорна кожа. Челичната капа ги штити прстите од механички повреди, а челичниот меѓуѓон штити од пробивање на надворешни тела. Внатрешната постава од 3D текстил AIR ACTIVE овозможува кожата да дише и ја зголемува удобноста во текот на носењето. Заменливата антистатичка влошка е дизајнирана така што пружа максимална удобност. Ѓонот е двослоен полиуретански и е отпорен пролизгување и абразија. Поседува шок апсорбер во делот на петата.
  Поништи избор
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Степен на заштитаS3
  ЃонPU
  Меѓуѓончеличен
  Горен дел на обувкитекожа
  КапаЧелична
  Отпорност на водада
  Тежина670g ниска, 710g длабока/ по парче величина 42
  БрендWurth
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Степен на заштитаS3
  ЃонPU
  Меѓуѓончеличен
  Горен дел на обувкитекожа
  КапаЧелична
  Отпорност на водада
  Тежина670g ниска, 710g длабока/ по парче величина 42
  БрендWurth