Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сет окасто вилушкасти клучеви, неопрен 17 парч, REDLINE

  3.790 со ДДВ
  Каталошки број: 5754900401
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Содржи - 17 пар
  Прифат на клучевите - OK 6-22

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  БрендRED LINE
  ФормаРамна форма
  Прифат12-аголен
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Содржи - 17 пар
   Прифат на клучевите - OK 6-22

  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   БрендRED LINE
   ФормаРамна форма
   Прифат12-аголен
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  Содржи - 17 пар
  Прифат на клучевите - OK 6-22

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  БрендRED LINE
  ФормаРамна форма
  Прифат12-аголен