Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  3,9x25 Самобушечка завртка FEBOS

  2 ден со ДДВ
  2 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

   

  Саморезна завртка FEBOS за ПВЦ столарија со впуштена глава од поцинкуван челик.

  Оваа сино пасивизирана завртка се користи за спојување на пластични профили со метални арматури, како и за прицврстување на окови на профили со метална влошка.

  Брзо и лесно навртување во најсложените услови.

   

  Документи
  Каталошки број: 0207083925
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Овој производ има минимална количина 1000

  Пакување

  1000 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Должина25
  МатеријалБело поцинкувани
  Пречник3.9
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Должина25
  МатеријалБело поцинкувани
  Пречник3.9