Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Рачен пиштол за картуши со ПВЦ држач

  Исклучително моќен метален пиштол со урамнотежена рачка. Ергономски прилагодената рачка поместена кон средината на пиштолот спречува навалување на пиштолот и го намалува заморот за време на работата.
  Каталошки број: 089100
  products.pickngo
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Наменаза картуши
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Наменаза картуши