Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Работни чевли ULTRA TECH QLS, O2

  Ultra Tech работните чевли со О2 степен на заштита, без заштитна капа и меѓуѓон се изработени од PUTEK материјал, кој е исклучително изржлив, отпорен на абразија, многу лесен, прозрачен и водоодбивен.

  • Постава од паропропусен 3D Air Active текстил
  • Надворешен материјал Putek R
  • Трослоен Performer PU/PU/TPU/SRC
  • Влошка од мемориска пена, менлива
  • Тежина:420g
  Attachments
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *