Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Паста за полирање 3M PERFECT-IT EXTRA FINE PLUS

  Фина смеса за завршна обработка дизајнирана специјално за модерни системи на безбојни лакови отпорни на гребење. Можете да ја користите и како производ за еднократно полирање на стандардни 2K системи на лак, каде што е потребна мала реставрација.
  • За отстранување гребаници од фино брусење, но и погруби гребаници.
  • За отстранување на дефектот наречен „кора од портокал“.
  • Основен производ во рамките на процесите на полирање на 3M™ означени со бои.

  Attachments
  Каталошки број: 3M80349
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *