Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Nitrile Strong ракавици, портокалови, вел.M

  13 ден со ДДВ
  13 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Нитрилни ракавици со исклучителна издржливост, кои траат и до пет пати подолго од обичните ракавици. ракавиците нудат квалитетно и сигурно држење благодарение на нивната супериорна текстура. Можат да се користат при извршување на секаков вид на работа.

  Документи
  Каталошки број: 0899970911
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Овој производ има минимална количина 50

  Пакување

  50 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *