Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Продолжен кабел на пластична моталка, 30m x 2,5 mm2

  Моталка од цврста пластика со 4 приклучоци и неопренски кабел H07RN-F

  • Едноставно и безбедно користење 
  • Флексибилен и сигурен кабел 
  • Автоматска заштита од прегревање 
  • Материјал на проводник - 100 % бакар, 2,5mm2 
  • Четири CEE 7/4 приклучоци со капак 
  • Сигурносни капачиња во приклучоците 
  • IP 44 Заштита од продирање на страни тела со дијаметар поголем од од 1mm. Заштита од прскање на вода од сите агли.

  Примена:

  • Професионална употреба во надворешни услови, индустриски и градежни работи.
  • Подржува работа со електрични алати, ударни алати, алати со употреба на индустриска правосмукалка, индустриска осветлување.
  Каталошки број: 0774033329
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *