Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Маст за дизни, 200g

  Заштитната маса за заварување поефикасно и подолготрајно ги штити млазниците и водилките - дизните во однос на заштитните спрејови. Минимално создава гасови со неутрален мирис. Не содржи силикон.
  Каталошки број: 0893103
  products.pickngo
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *