Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Ласерски мерач на далечина WDM8-14

  41.190 со ДДВ
  Каталошки број: 5709300515
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Максимален опсег на мерење200m
  Век на траење на батеријатадо 5.000 мерења
  Тип на батеријаалкална ( две парчиња )
  Прецизност на мерење1,00 mm / 100m
  Димензија на уредот143x58x29mm
  Работна температура-10-50 C
  Класа на заштитаIP54
  Тип на ласер634 nm
  Bluetooth Smart Adroid/IOSпренос на податоци
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Максимален опсег на мерење200m
   Век на траење на батеријатадо 5.000 мерења
   Тип на батеријаалкална ( две парчиња )
   Прецизност на мерење1,00 mm / 100m
   Димензија на уредот143x58x29mm
   Работна температура-10-50 C
   Класа на заштитаIP54
   Тип на ласер634 nm
   Bluetooth Smart Adroid/IOSпренос на податоци
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Максимален опсег на мерење200m
  Век на траење на батеријатадо 5.000 мерења
  Тип на батеријаалкална ( две парчиња )
  Прецизност на мерење1,00 mm / 100m
  Димензија на уредот143x58x29mm
  Работна температура-10-50 C
  Класа на заштитаIP54
  Тип на ласер634 nm
  Bluetooth Smart Adroid/IOSпренос на податоци