Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Креп Трака STANDARD

  Лента за маскирање од средна класа на ефикасност за широк опсег на примени кај лакирањето автомобили. Достапна во голем број популарни ширини.
  • Добра прилагодливост на лентата, одлична дефиниција на рабовите и висока отпорност на кинење.
  • Одлична атхезија и лесно отстранување.
  • Отпорна на растворувачи.

  Attachments
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *