Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Креп Трака PREMIUM

  Лента за маскирање со високи перформанси и широк опсег на примени кај лакирањето возила. Погодна за употреба со модерни 2K производи и производи на база на вода.
  • Лентата од сина креп хартија има исклучителна моќ на држење, дури и на пластика и на гума.
  • Отпорна на високи температури, растворувачи и вода.
  • Одлично се отстранува, без остатоци од лепило.
  • Добра приспособливост.
  • Одлична отпорност на кинење.

  Attachments
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *