Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Електрична пила за отварање шлицови MSF 40

  60.390 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Електрична машина за сечење канали, моќност 1900W. Лесно и прецизно сечење - два дијамантски дискови за сечење од 125 mm кои го отвараат шчицот во едно поминување. Ролерите овозможуваат прецизно движење на машината. Лесно прилагодување на длабочината без дополнителни алатки. Го штити корисникот од неконтролирано стартување на машината. Лесно се сечат и хоризонтални и вертикални канали.
  Документи
  Каталошки број: 07024161
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  Број на обртаи min/max  - 0-8200 o/min

  Мах прифат на дијамантската резна плоча - 125mm

  Максимална длабочина на сечење - 40 mm

  Максимална ширина на резот - 35 mm

  Заштита од рестарт

  Обем на испорака:

  • Електрична пила за отварање шлицови MSF 40
  • 2 x ZEBRA Longlife дијамантски резен диск
  • Алат за штемување
  • Клуч за затегнување
  • Пластичен куфер
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Број на обртаи min/max  - 0-8200 o/min

  Мах прифат на дијамантската резна плоча - 125mm

  Максимална длабочина на сечење - 40 mm

  Максимална ширина на резот - 35 mm

  Заштита од рестарт

  Обем на испорака:

  • Електрична пила за отварање шлицови MSF 40
  • 2 x ZEBRA Longlife дијамантски резен диск
  • Алат за штемување
  • Клуч за затегнување
  • Пластичен куфер