Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Електричен култиватор, 1360W

  8.900 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Документи
  Каталошки број: FKE1360W
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  • Брзина на празен ход - 230min-1
  • Номинална моќност 1360 W
  • Работна ширина 400mm
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Брзина на празен ход - 230min-1
  • Номинална моќност 1360 W
  • Работна ширина 400mm