Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  3x12 ECOTECH завртка за иверка и дрво, цел навој

  0 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

   

  Завртка со делумен навој наменета за примена кај масивно дрво или иверка. Поради острите рабови брзо и лесно се навртува. Се поставува сигурно и прецизно на тврди површини и водоотпорни плочи од иверка. 

  Изработена од поцинкуван челик.

   

  Документи
  Каталошки број: 01989312
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Должина12
  Материјал
  Пречник3
  Стандард
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Должина12
  Материјал
  Пречник3
  Стандард