Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Батериски ударен одвртувач ASS 18BL - 1/4”

  34.850 ден со ДДВ
  34.850 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Напон - 18V

  Тежина - 3,1 кг

  Батерија - Li-Ion, 18V, 2x5Ah

  Мин/макс број на вртежи - 0-3800 вртежи во минута

  Максимален вртежен момент на затегнување - 180 Nm

  Минимална/максимална брзина без оптоварување - 0-3200 вртежи во минута

  Документи
  Каталошки број: 5717511012
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *