Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Ѕидарска Бургија SDS-Plus Duo-S Vario, 8х210mm

  455 ден со ДДВ
  455 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Бургија со прогресивен самоцентрирачки врв со два резни раба и зајакнат vario навој за значително побрзо дупчење. Посебно погодна за батериски ударни дупчалки.

  Карактеристики:

  - Зголемена брзина на дупчење

  - Оптимизирана работа на бургијата при удари во арматура

  - Лесно започнување со дупчење

  - Зајакнат навој

  Документи
  Каталошки број: 0648558021
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Димензија8х210mm
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Димензија8х210mm