Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Работни чевли ULTRA TECH QLS O2 ниски вел. 43

  4.990 ден со ДДВ
  4.990 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Ultra Tech работните чевли со О2 степен на заштита, без заштитна капа и меѓуѓон се изработени од PUTEK материјал, кој е исклучително изржлив, отпорен на абразија, многу лесен, прозрачен и водоодбивен.

  • Постава од паропропусен 3D Air Active текстил
  • Надворешен материјал Putek R
  • Трослоен Performer PU/PU/TPU/SRC
  • Влошка од мемориска пена, менлива
  • Тежина:420g
  Документи
  Каталошки број: 0535792043
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Величина на обувки43
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Величина на обувки43