Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  ЗЕБРА самоб.завр., леќ.гл., PH2, ч.поц., 4,2х25

  21 ден со ДДВ
  21 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

   

  Саморезна завртка во ZEBRA квалитет со леќаста рамна глава со крагна. Изработена од поцинкуван челик А3, сино-пасивизирана, има вкрстен H2 прифат.

  Има особена примена кај прицврстување на пластика и тенки плочи на метални подконструкции.

   

  Документи
  Каталошки број: 0218425
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Овој производ има минимална количина 250

  Пакување

  250 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *