Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Заштитни чевли Electrical Grey Light WRU SRC 45

  4.428 ден со ДДВ
  4.428 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Модел изработен со електроизолациски материјали и специјална обвивка отпорен на висока електрична енергија со SB степен на заштита.
  Отпорен PU систем ѓон со двојна густина. Ѓонот е тестиран со ASTM F2412-11:2011 стандард кој обезбедува електричен отпор до 18 kV (18.000 V)

  - Композитна капа

  - Непробоен текстил

  - 100% без метал

  Документи
  Каталошки број: 0535726945
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *