Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Зимска јакна ROCKET

  2.890 со ДДВ
  Оваа полнета водоотпорна јакна е совршена и за најстудената зима.
  Поништи избор
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  CM +/- 3cm

  M

  L

  XL

  2XL

  3XL

  Ширина на гради

  60

  62

  64

  66

  68

  Долен дел

  58

  60

  62

  64

  66

  Должина на ракави

  70,5

  72

  73,5

  75

  76,5

  Должина на јакна

  74

  76

  78

  80

  82

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • CM +/- 3cm

   M

   L

   XL

   2XL

   3XL

   Ширина на гради

   60

   62

   64

   66

   68

   Долен дел

   58

   60

   62

   64

   66

   Должина на ракави

   70,5

   72

   73,5

   75

   76,5

   Должина на јакна

   74

   76

   78

   80

   82

  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  CM +/- 3cm

  M

  L

  XL

  2XL

  3XL

  Ширина на гради

  60

  62

  64

  66

  68

  Долен дел

  58

  60

  62

  64

  66

  Должина на ракави

  70,5

  72

  73,5

  75

  76,5

  Должина на јакна

  74

  76

  78

  80

  82

  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија