Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Жица за отстранување на ветробранско стакло, исплетена 22,5m

  Жица за отстранување на ветробранско стакло, исплетена
  Каталошки број: 07145828
  products.pickngo
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  -Жица за отстранување на ветробранско стакло, исплетена
  -Должина 22,5 m
  -Пресек: округол
  -Пречник: 0,8 mm
  -Материјал: Челик

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  -Жица за отстранување на ветробранско стакло, исплетена
  -Должина 22,5 m
  -Пресек: округол
  -Пречник: 0,8 mm
  -Материјал: Челик

  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија