Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Женски дуксер Louise

  Женскиот дуксер Louise, достапен во две бои, е изработен од 100% полиестер, со Softshell засилувања на рамениците, колковите и џебовите. Има висока јака и е многу удобен за носење поради еластичноста на материјалот од кој е направен. На дуксерот има пет џебови, од кои три се со патент и два внатрешни џебови.
  Attachments
  Поништи избор
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *