Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  ZEBRA аголен имбус одвртувач, OK5/64''x18x52mm

  28 ден со ДДВ
  28 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

   

  Аголен имбус одвртувач, во инчи (цол.)  во ZEBRA квалитет.

   

  Документи
  Каталошки број: 071531126
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  Аголен имбус одвртувач во ZEBRA квалитет.

  • Изработка : шестоаголен
  • Хромиран, краток.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Аголен имбус одвртувач во ZEBRA квалитет.

  • Изработка : шестоаголен
  • Хромиран, краток.