Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  3,9x35 Завртка за гипс плоча, подконструкција дрво

  2 ден со ДДВ
  2 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

   

  Завртка за дрвени подконструкции. Има остри навојни рабови и врв за полесна примена. Изработена од термички обработен челик, односно фосфатизирана за да не кородира.

   

  Документи
  Каталошки број: 01893935
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Овој производ има минимална количина 1000

  Пакување

  1000 pc

  Количина

  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Должина35
  МатеријалФосфатизирани
  Пречник3.9
  Стандард
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Должина35
  МатеријалФосфатизирани
  Пречник3.9
  Стандард