Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Заптивна лента

  Брза и ефикасна алтернатива на течните заптивки што ја елиминира потребата за нанесување, обликување или за сушење. Оваа заптивна лента е дизајнирана за професионални авто-лимари за лесно нанесување и за употреба со лакови на база на растворувачи. Тоа е лента со гумена подлога која се користи преку основниот премаз, а горниот слој се нанесува директно преку неа.
  • Брз и ефикасен начин за симулација на изгледот и на функцијата на фабричките заптивки.
  • Лакирањето е веднаш, со што се заштедува време и пари на течни заптивки.
  • Пред нанесувањето се препорачува употреба на полиолефински промотор на адхезија.

  Attachments
  Каталошки број: 3M08475
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *