Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Wurth Reflex 90 парна брана

  56 ден со ДДВ
  56 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Се продава во ролна и прикажаната цена е по 1м2. Минималната количина на нарачка е 75m2, односно една ролна со димензии 50m x 1,5m.
  Attachments
  Каталошки број: 1681000006
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Овој производ има минимална количина 75

  Количина

  Пакување

  75 pc
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *