Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  WURTH компресор, клипен, 500l - 1230l/мин

  196.490 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Клипен компресор со волумен на резервоарот од 500 литри и проток на воздухот од 1.230 l/min, наменет за работа со пневматски алати кои користат голем проток на воздух при работењето. Овој компресор има регулатори на притисокот на излез на воздухот, како и дополнително унапредено црево за ладење на воздухот. Во лиеното куќиште на компресорот е сместена двостепена пумпа со систем од ребра за брзо ладење. Всисниот филтер е дизајниран така што ја намалува бучавата при работа. Ремените на моторот се заштитени со капаци од тврда пластика чија улога е да заштитат од пробивање на надворешни тела и да осигураат безбедност на корисникот. Антивибрациските гуми на ногарките на компресорот му даваат поголема стабилност.
  Документи
  Каталошки број: 0701999500
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *