Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  WC даска GENOA, Slim, Fast fix, Softclose

  GENOA дуропласт даската е мултифункционална. Карактеристиките на даската се атрактивен тенок дизајн, со механизам FAST-FIX - можност за брзо и лесно склопување и расклопување со притискање на копче, погодно за чистење и дезинфекција на тоалетната школка. Исто така има и механизам SOFTCLOSE, што овозможува тивко да се спушта капакот. Тоалетните даски од дуропласт се одликуваат со исклучителната цврстина на материјалот, отпорни на механички оштетувања и гребнатини. Површината е  антибактериска и мазна, лесно се чисти.

  Attachments
  Каталошки број: KSTDS00TA
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *