Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Водоотпорна зимска јакна, ELBRUS

  Wurth дизајн, во најголемата зима обезбедува топлина и удобност. Јакната е е опремена со постава која ќе спречи студеното време да ве задржи на патот. Должината на јакната обезбедува подвижност и максимална заштита на долниот дел на грбот.
  Attachments
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Elbrus +/- 3 %            S M L XL XXL XXXL
  1/2 обем на гради 58 61 64 67 70 73
  Должина на ракави 80 82 84 86 88 90
  Должина на јакна 94 96 98 100 102 104

   

   

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Elbrus +/- 3 %            S M L XL XXL XXXL
  1/2 обем на гради 58 61 64 67 70 73
  Должина на ракави 80 82 84 86 88 90
  Должина на јакна 94 96 98 100 102 104