Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Водена шмиргла

  Карактеристики:

  • Алуминиум оксид,
  • Може да се користи без натопување, исклучително флексибилна,
  • Остро контурирана работа,
  • Одличен контакт со материјалот,
  • Првoкласни почетни и долгорочни перформанси на брусење, со долг работен век,
  • Извонредна завршница.
  Attachments
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *