Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Viking кратки панталони

  1.681 ден со ДДВ
  1.681 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Работните шорцеви VIKING ќе ви обезбедат удобност благодарение на висококвалитетниот материјал, модерен дизајн. Се користи на места каде што нема висок ризик од повреди, како што се магацини и транспорт, но и во слободно време.

  - Тројно шиење за издржливост и издржливост.
  - Два странични џебови.
  - Мултифункционален џеб.
  - Страничен џеб со вратичка.
  - Два задни џебови.

  Состав:
  Платно, 65% полиестер, 35% памук 270гр

  Документи
  Каталошки број: 5899706554
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Шорцевите имаат модерен дизајн со многу функционални џебови и засилувања на места изложени на абење.

  Тој е дел од колекцијата Викинг, која благодарение на практичниот и удобен крој е една од најпопуларните во нашата програма.

  Изработен е од истиот материјал како работниот костум Викинг.

  Големини 46-64

  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Величина на облека54
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Шорцевите имаат модерен дизајн со многу функционални џебови и засилувања на места изложени на абење.

  Тој е дел од колекцијата Викинг, која благодарение на практичниот и удобен крој е една од најпопуларните во нашата програма.

  Изработен е од истиот материјал како работниот костум Викинг.

  Големини 46-64

  Спецификации на производот
  Величина на облека54