Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  UV адитив за детекција на протекување на авто клими R134

  2.550 со ДДВ
  Флуоросцентен адитив за откривање на протекување од клима уредите со гас R134a и R1234yf. Компатибилни се со PAG масло и естер маслата.
  Каталошки број: 0892764024E
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Економичност

  Содржи голема количина на флуоресцентна активна состојка

  Предности:

  Протекувањето изложено на УВ светлост овозможува брза детекција на оштетувања

  Добра компатибилност со материјали

  Предности:

  Не ги оштетува О-прстените и заптивачите. Адитивот може да остане после употреба во системот на клима уредот.

  • Одговара на спецификацијата SAE J2297 за гас R134a и ПАГ масло.
  • Компатибилни се со ПАГ масло и естер масло.

   За повеќе употреби.

  Предности:

  Содржината на кантичката е доволна за 32 употреби на патнички или за 16 употреби на товарни возила.

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Економичност

   Содржи голема количина на флуоресцентна активна состојка

   Предности:

   Протекувањето изложено на УВ светлост овозможува брза детекција на оштетувања

   Добра компатибилност со материјали

   Предности:

   Не ги оштетува О-прстените и заптивачите. Адитивот може да остане после употреба во системот на клима уредот.

   • Одговара на спецификацијата SAE J2297 за гас R134a и ПАГ масло.
   • Компатибилни се со ПАГ масло и естер масло.

    За повеќе употреби.

   Предности:

   Содржината на кантичката е доволна за 32 употреби на патнички или за 16 употреби на товарни возила.

  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  Економичност

  Содржи голема количина на флуоресцентна активна состојка

  Предности:

  Протекувањето изложено на УВ светлост овозможува брза детекција на оштетувања

  Добра компатибилност со материјали

  Предности:

  Не ги оштетува О-прстените и заптивачите. Адитивот може да остане после употреба во системот на клима уредот.

  • Одговара на спецификацијата SAE J2297 за гас R134a и ПАГ масло.
  • Компатибилни се со ПАГ масло и естер масло.

   За повеќе употреби.

  Предности:

  Содржината на кантичката е доволна за 32 употреби на патнички или за 16 употреби на товарни возила.