Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Уљен радијатор, 2000W

  Температурата во просторијата може да се прилагоди со помош на термостат. Едноставно свртете го копчето на термостатот во насока на стрелките на часовникот за да се зголеми, и спротивно од стрелките на часовникот за да ја промените температурата додека не се постигне саканата температура. Вклучете ја греалката и поставете го прекинувачот во една од позициите за напојување на грејачот.
  Attachments
  Каталошки број: UUR2000W
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *