Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Туш за мијалник, со зглоб, M22/M24, хромиран

  Наменет за батерии за кујна и бања. Поради можноста за ротација од 360° и неколку видови млазници, лесно стигнува до недостапни места. Одговара на навои M22 и M24, но не и за проточни бојлери.

  Каталошки број: SA140
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име Вредност
  Brend - МК Потрошно
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Brend - МК Потрошно