Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Туш сет LEA, со конзола и црево, туш 19 mm, 1 f

  765 ДЕН со ДДВ
  0 ДЕН со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  producttemplate.offerisvalid

  producttemplate.offerisvalidfrom producttemplate.offerisvalidto

  Туш сетот Lea се состои од рачка за туширање, црево и држач за закачување. Лизгачката шина со дијаметар од 19mm и должина од 60cm има подвижни држачи за рачка и лесно се прилагодува. Рачката за туширање е изработена од висококвалитетен ABS, хромирана е и има 5 типа на млазници. Дијаметарот на главата на рачката за туширање е 67mm, а цревото е долго 150cm.
  Каталошки број: SAC330LEA
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Quantity

  Pack.

  1 pc
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Proizvod MKСет за туш
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Proizvod MKСет за туш