Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Triathlon Gear Hypoid SAE 85W-90

  Високоефикасно масло за преносни механизми за хипоидни менувачки кутии со голем отклон на осовината, како и за разводници и помошни менувачки кутии. Погодно и за несинхронизирани рачни менувачки кутии.
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *