Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Triathlon Endurance III SAE 5W 30, HC моторно масло

  725 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Моторно масло со намален отпор, од врвна класа. Обезбедува соодветен проток на масло на ниски температури. Во зависност од прописите на производителите на возила, можен е интервал на замена на маслото во распон од 30.000 до 50.000 км.Оптимално за бензиски и дизел мотори, вклучително и возила со филтер за честички за дизел, во склад со нормата за издувни гасови ЕУРО 4. Ги вклучува нормите на „Volkswagen“, со исклучок на R5 и V10 TDI – мотори пред 6/2006.
  Документи
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *