Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  M5x35 Торбан завртка, DIN 603, ч.поц. 4.8, А2К

  4 ден со ДДВ
  4 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Документи
  Каталошки број: 1223535
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Овој производ има минимална количина 200

  Пакување

  200 pc

  Количина

  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Должина35
  Материјал
  НавојM5
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Должина35
  Материјал
  НавојM5