Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  M12x80 Торбан завртка, DIN 603, ч.поц. 4.8, А2К

  26 ден со ДДВ
  26 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Документи
  Каталошки број: 12231280
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Овој производ има минимална количина 25

  Пакување

  25 pc

  Количина

  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Должина80
  Материјал
  НавојM12
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Должина80
  Материјал
  НавојM12