Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Thunder

  Работните панталони Thunder се изработени од специјален STRETCH материјал кој е исклучително отпорен на истегнување. Достапен во црна и сина боја.


  - RIP STOP засилувања на препоните, колената и грбот.
  - Тројно шиење.
  - Еластична половина.
  - Два странични џебови.
  - Два џебови на нозете
  - Два задни џебови.
  - Држач за молив.
  - Држач за алат

   

  Состав:

  98% памук, 2% еластин, 270 g/m2

  Поништи избор
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име Вредност
  Состав памук/полиестер/еластин
  Грамажа 250-270g
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Состав памук/полиестер/еластин
  Грамажа 250-270g