Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Сунѓер за полир 3M PERFECT-IT зелен со набор

  1.910 ден со ДДВ
  1.910 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Перниче за отстранување гребаници од песок, кружни гребаници, грумци од прав заробени во лакот и за полирање со побавна брзина за висока ефикасност и подобри крајни резултати на обработката.
  • Еднострано перниче со лесна замена.
  • Спречува прскање, дава побрзи и почисти резултати благодарение на сунѓерестиот состав што ја задржува политурата.

  Документи
  Каталошки број: 3M50487
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Овој производ има минимална количина 2

  Пакување

  2 pc

  Количина

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *