Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Спреј за калапи со силикон, 600ml

  321 со ДДВ
  Спрејот за калапи со силикон, наменет е за термо и дуро пластика, едноставно ги одвојува одливките од калапот. Овој физиолошки безопасен спреј пружа можност за дополнителни обработки на изработените пластични делови со печатење, боење и метализација. Речиси во целост ги отстранува отпадоците, лесно се пере на површините на кои се нанесува и има можност за примена на температури до 120 степени.
  Каталошки број: 0890510006
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *